השכלה חינם, לכל אחד, בכל מקום.

אקדמיית "קהאן" הינו פרויקט של עמותת "כאן עכשיו", ארגון בשליחות ללא מטרות רווח. חזון העמותה הוא לשנות לטובה את פני החינוך על ידי מתן השכלה ברמה הגבוהה ביותר, בחינם, לכל אחד, ובכל מקום.

אני-10 הינה עמותה ללא מטרות רווח וחזונה הוא לשפר את פני החברה בישראל באמצעות צמצום הפערים בחינוך, הנגשת הידע לכל סוגי התלמידים במערכת החינוך ובכך לגרום ליותר ילדים להגיע מוכנים לאוניברסיטאות ולהצליח מקצועית וכלכלית בחייהם הבוגרים.

כל מקורות האתר זמינים לכל אדם! אין זה משנה אם אתם תלמידים, מורים, מנהלים, אם אתם רוצים לחזור לכיתת הלימוד לאחר 20 שנה או שאתם איזה חייזר ידידותי המתעניין בביולוגיה של כדור הארץ.

כאן תוכלו:

  1. ...ללמוד מה שמעניין אתכם ומתי שנוח לכם
  2. ...לעצור את השיעור בכל רגע או לחזור עליו שוב, כמה שתרצו
  3. ...לפתור תרגילים עם הנחיה מודרכת
  4. ...להתקדם בחומר הלימוד לפי הקצב שלכם


איך זה עובד עבור תלמידים?

התלמידים מוזמנים להשתמש בספריית הוידיאו הנרחבת, להתנסות בתרגילים ולקבל הערכות מכל מחשב עם גישה לאינטרנט. התלמידים יוכלו ליהנות מכלי למידה המותאמים אישית לקצב הלמידה האינדיווידואלי של כל תלמיד ותלמיד, מערכת דינאמית להשגת עזרה, פרופיל מותאם אישית ונקודות ומדליות להערכת תהליך ההתקדמות והלמידה.

  1. מערכת שלמה ללימודים מותאמים אישית
  2. מערכת דינאמית לקבלת עזרה
  3. פרופיל משתמש אישי, ניקוד ומדליות למדידת ההתקדמות

מדריכים, הורים ומורים

למדריכים, הורים ומורים יש שקיפות חסרת תקדים של כל מה שלומדים ועושים התלמידים באקדמית "קהאן"

  1. יכולות לראות כל תלמיד בפירוט
  2. דיווח כיתתי בזמן אמת על כל התלמידים
  3. מידע מהימן לביצוע התערבות ממוקדת

למעלה מ-3300 סרטונים

ספריית הוידיאו שלנו מכילה כיום את רוב תוכנית הלימודים של המתמטיקה בישראל, ואנו עובדים על פרסום שעורים בתחומי הביולוגיה והפיזיקה. הסרטונים קצרים ופשוטים לעיכול, אורכם כ-10 דקות בקירוב, והם מותאמים במיוחד לצפייה במחשב.

"I teach the way that I wish I was taught. The lectures are coming from me, an actual human being who is fascinated by the world around him." —Sal
עולם של תרגול עם עזרה לכל אורך הדרך

תרגלו מתמטיקה בקצב שלכם, תוך שהמערכת מתאימה את עצמה לרמתכם. תוכלו להתחיל ב-1+1 ולהתקדם משם לחדו"א, או לקפוץ לכל נושא שצריך מעט רענון.

כל בעיה נוצרת באופן אקראי, כך שלעולם לא יגמר לכם מאגר התרגילים. אם נתקעתם או רק צריכים איזה רמז, ניתן לפרק כל בעיה לשלב אחר שלב בעזרת קליק אחד. במידה ותזדקקו לעוד עזרה, תמיד תוכלו לצפות בסרטון הקשור לנושא.
הסטטיסטיקות שלכם - במיידי

בכל פעם שאתם פותרים בעיה או צופים בסרטון, אקדמית "קהאן" קולטת את מה למדתם ובמה התקשיתם. אנו שומרים את כל הנתונים רבי העוצמה הללו כחסויים, אך עם זאת חשופים לחלוטין למשתמש ולסגל המקצועי. המשתמש מקבל תמונת מידע מקיפה על כל מה שלמד והאם השיג את מטרותיו הלימודיות.

תמיד תוכלו "לחפור בעברכם" ולקבל נקודת מבט עילית על כל תרגיל או בעיה שעבדתם עליהם בעבר. תקבלו נתונים מהימנים וקשיחים על התקדמות השליטה שלכם במתמטיקה.
מדליות לתפארת

אנחנו מלאים בטכניקות משחקים. ברגע שתתחברו, תוכלו להתחיל להרוויח מדליות ונקודות ללמידה. ככל שתאתגרו את עצמכם יותר, כך תגדל זכות "ההתרברבות" שלכם. (אבל אל תתרברבו...)

שמענו על תלמידים המבלים שעות על גבי שעות בצפייה בסרטונים בפיסיקה ותלמדי 5 יחידות במתמטיקה מתמודדים עם מתמטיקה ברמת מכללה, רק בכדי לזכות במדליות האקדמיה. כמה מן המדליות הקטנות הן קלות מאוד להשגה, אך ה"מדליות האגדיות" עשויות לדרוש שנים של עבודה.
נתוני הכיתה שלכם...סוף סוף

למורים ולמדריכים יש גישה לנתוני כל התלמידים שלהם. תוכלו לקבל את הסיכום של ביצועי הכיתה כולה או לצלול לתוך הפרופיל של תלמיד ספציפי, כדי להבין בדיוק באילו נושאים הוא מתקשה. פרופיל הכיתה מאפשר למאמנים להבין במהירות על מה להתמקד במהלך הלימוד וכיצד.

השקענו את מיטב מאמצינו בדאגה שאקדמית קהאן תעניק למורים גישה לנתונים שהיו צריכים להיות בידם כבר לפני שנים. אתם תדעו לזהות מיד אם תלמיד נאבק בהכפלת שברים... או אם הוא רץ עם החומר ומקדים את הכיתה בהרבה.
כיתה גלובאלית

הנכם מצטרפים אל מיליוני תלמידי אקדמיית "קהאן" מכל רחבי העולם, אשר לומדים בקצב שלהם בכל יום.
אתה מוזמן לקרוא כמה מהסיפורים מעוררי ההשראה המשותפים לקהילה הבין-לאומית שלנו, ואנו נשמח אם תשתפו את שלכם.